mobil uygulama neocrea

Mobil Uygulama ve Geliştirme

Hemen hemen herkesin cebinde olan, günümüzün en popüler teknolojik cihazları olan akıllı telefonlar için uygulamalarla rakiplerinizden geri kalmayıp teknolojiye ayak uydurun. Mobil uygulamalarımızın başarılı olması için sadece yazılım başarısını değil aynı zamanda mobil kullanıcı deneyimini de düşünüyoruz. NeoCrea size ve belirttiğiniz ihtiyaçlarınıza uygun (IOS & Android) mobil cihazınızın donanım özelliklerini kullanabilen en yaratıcı çözümleri size sunar.

  Neden Mobil Uygulama?
  Günümüzde akıllı telefonlar ve tabletler oldukça yüksek oranda kullanılıyor. We Are Social ve Hootsuite tarafından yayınlanan “Digital in 2017 Global Overview raporuna göre Türkiye'deki cep telefonu kullanıcılarının %75'i akıllı telefon kullanıyor. Bu kullanıcılar günde ortalama 3 saatini telefondan internete bağlanarak geçiriyor. Raporda Türkiye'nin web trafiğine göre; bilgisayar üzerinden internete bağlananların oranı %36 iken, akıllı telefonlar ile bağlananların ise %61 olduğuna yer veriliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının %79'u ise telefonlarını ürün sipariş ederken kullanıyor. Türkiye’deki e-ticaret sitesi satışlarının %24’ü, mobil cihaz bağlantıları ile yapılıyor. Bu da mobil uygulamaların ne derece önemli olduğunu gözler önüne seriyor. Müşterilerine tüm dijital kanallardan ulaşmayı hedefleyen şirketler için ise mobil uygulama sahibi olmak zorunlu hale gelmiş durumda.
  İşletmeniz İçin Mobil Uygulamanın Faydaları Nelerdir?
 1. Müşterilerinize her zaman yakın olmak
 2. Müşterilerinizle doğrudan iletişimde olarak, firmanız hakkındaki en son bilgileri, kampanyaları, ürün ve hizmet bilgilerini en güncel şekilde sunup, müşterinizin istek ve değerlendirmeleri ile daha yakından ilgilenebilirsiniz.
 3. Rekabette avantaj sağlamak
 4. SearchMetrics’in yaptığı araştırma, yüksek popülerliğe sahip her iki Web sitesinin birinin mobil uygulamaya sahip olduğunu gösteriyor.
 5. Süreklilik
 6. Mobil uygulamaları yükleyen kullanıcıların birçoğu sahiplik duygusuna bürünüyor ve uygulamalar işlerine yaramasa dahi uzun süre cihazlarından kaldırmıyorlar. Bu şekilde göndereceğiniz bildirimler ile kullanıcıya kendinizi hatırlatabilirsiniz.
 7. Yönlendirme
 8. Kampanya ve ürün, hizmet bilgilerinin güncel olarak kullanıcıya ulaşması ile ihtiyacı olmasa dahi ürün almaya teşvik edebilirsiniz.
  Son Geliştirdiğimiz Projeler
 1. Kümesinden
 2. Sizin seçtiğiniz safkan ırktaki tavukların, sizin seçtiğiniz yiyeceklerle beslenip, özgürce dolaşarak yaşadıkları ve yumurtalarınızın haftalık olarak kapınıza kadar getirilmesini sağlayan uygulamadır.
 3. AVM Rehberi
 4. Seçtiğiniz bölgedeki AVM'leri bulmanızı sağlayan uygulamadır.